fanatt | Дата: Суббота, 19.05.2012, 15:35 | Сообщение # 1 |
Лейтенант
Группа: Пользователи
Пол: Мужчина
Откуда: Хмельницький
ICQ: 454946790
Сообщений: 70
Репутация: 1
Статус: Оффлайн
| 28-30 червня 2012 року Маршрут: Тернопіль-Скалат-Сатанів-Гусятин-Скала-Подільська_ Борщів-Кривче-Кудринці-Чорнокозинці-Кам"янець-Подільський
Место финиша: Кам"янець-Подільський Километраж: 200+ Грунт/асфальт: 40/60 Темп: сердній Брать с собой: Шолом, ремкомплект, світло Колодіївка - центр екзорцизму України (костел) Скалат - замок , костел с.Товсте - церква, костел. с. Красне-Троїцька церква Сатанів - Замок , синагога Гора Богит - святилище наших предків) Гусятин - Церква, костел, монастир, синагога Сидорів - костел, замок Скала- Подільська - Замок Борщів - костел Кривче - печери Кудринці- Чорнокозинці- замки... Туди потягом 28 червня 8 Київ - Чоп 6:20 в Тернополі, назад 1 липня о 1:34 з Кам- Пода 178 потяг в ночівля комбо, частина групи цивільно, частина в наметах Цивільно : Apple +1, Yarahate Автономно: fanatt, Robbot, Foxter,-=EvgenyK=- , Ульрих,klementiy, blackdale Трек : http://www.gpsies.com/map.do?fileId=xynwzxhtptchknji
Сообщение отредактировал fanatt - Воскресенье, 20.05.2012, 23:24 |
|
| |